GABINET WETERYNARYJNY PLUTO

UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

GABINET WETERYNARYJNY DOG-TOREK

UL. JANA PAWŁA II 59, PIEKARY ŚLĄSKIE

Ortopedia zwierzęca

 

PLUTO - WETERYNARZ W RADZIONKOWIE

ul. ks. Knosały 61A, Radzionków

 

TELEFON: 690 606 241

 

Weterynarz Pluto w Radzionkowie świadczący usługi z zakresu ortopedii zajmuje się badaniem, diagnostyką i leczeniem chorób w obrębie układu ruchu. Wykrywa oraz leczy stany chorobowe i skutki urazów układu mięśniowego, szkieletu (wykluczając kości czaszki) i układu więzadłowego. Zabiegom ortopedycznym poddawane są najczęściej zwierzęta po kontuzjach, złamaniach, wypadkach komunikacyjnych i te z wrodzonymi nieprawidłowościami w zakresie układu ruchu.

Ortopedia dla zwierząt na Śląsku - zakres działania
 

Ta dziedzina medycyny rozpoznaje i leczy wiele schorzeń związanych z funkcjonowaniem narządów ruchu. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni weterynarze każdego dnia podejmują działania na rzecz zwierząt zmagających się ze:

 

  • zwichnięciami
  • złamaniami kości
  • dyskopatiami
  • dysplazjami
  • zerwaniami więzadeł
  • chorobami zwyrodnieniowymi stawów

 

Leczenie ortopedyczne zwierząt Śląsk
 

Schorzenia ortopedyczne często nie są widoczne gołym okiem. Dlatego warto na co dzień zwierzę obserwować, by po zauważeniu niepokojących objawów szybko udać się do odpowiedniego specjalisty. Jeśli twój pies lub kot nagle stracił ochotę na uwielbianą wcześniej aktywność, zaczął utykać lub niechętnie się porusza, to znak, że najprawdopodobniej coś złego dzieje się w jego układzie ruchu. Wizyta kontrolna u weterynarza pozwala szybko wykryć występujące nieprawidłowości i wdrożyć odpowiedni sposób leczenia, rehabilitacji lub fizjoterapii.

 

W naszym gabinecie Dog-torek  Piekarach Śląskich opiniujemy patologie w układzie ruchu – zarówno te wrodzone, jak i nabyte. Oczywiście przyjmujemy też pacjentów po wypadkach, kontuzjach i urazach. Wykonując odpowiednie czynności z zakresu ortopedii zwierząt, zajmujemy się złamaniami, uszkodzeniami mięśni i więzadeł.

 

Zwichnięcie rzepki u psa
 

Pomagamy także psom zmagającym się ze zwichnięciami rzepki. Leczymy zwierzęta w 1,2 i 3 stopniu zaawansowania. Wykonane zawczasu odpowiednie badanie ortopedyczne pozwalają na wdrożenie odpowiedniego leczenia zmniejszającego ryzyko rozwoju choroby do czwartego – najbardziej rozwiniętego typu.

 

Typowym objawem tej dolegliwości jest kulawizna. Tu warto podkreślić, że nie u wszystkich psów ona występuje. Zdarza się, że zwierzę w zaawansowanej postaci zwichnięcia zachowuje się normalnie, nie odczuwając podczas ruchu bólu. Dolegliwość atakuje głównie małe rasy. Wrodzona postać choroby wywoływana jest najczęściej przez nieprawidłowości w budowie stawu, a nabyta spowodowana jest urazami.

ZADZWOŃ DO NAS:

690 606 241

ODWIEDŹ NAS:

UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

[sprawdź jak dojechać]

Administratorem danych osobowych jest Pluto Gabinet Weterynaryjny Aleksandra Rożeńska, ks. Knosały 61A, 41-922 Radzionków, NIP: 4980127035. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, na Twoje żądanie, w celu dokonania odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy oraz realizacji usług będą przetwarzane do zakończenia umowy o świadczenie usług z Administratorem oraz czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia  odpowiedź na zapytanie. Pozostałe zasady przetwarzania danych określa Polityka prywatności.

Imię
Nazwisko
Twój telefon:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie lub przez formularz.

GODZINY OTWARCIA GABINETU:

 

poniedziałek - piątek:

08:00-21:00

sobota

09:00-16:00

niedziela

(dyżur egzotyczny)

10:00-14:00

GABINET WETERYNARYJNY DOG-TOREK
UL. JANA PAWŁA II 59, PIEKARY ŚLĄSKIE

GODZINY OTWARCIA GABINETU:

 

poniedziałek - piątek:

07:00-21:00

sobota

09:00-17:00

niedziela

09:00- do ostatniego pacjenta

GABINET WETERYNARYJNY PLUTO
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

POGOTOWIE WETERYNARYJNE 24/7
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

PROJEKT I REALIZACJA SPECTRUM MARKETING | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023