GABINET WETERYNARYJNY PLUTO

UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

GABINET WETERYNARYJNY DOG-TOREK

UL. JANA PAWŁA II 59, PIEKARY ŚLĄSKIE

Olśniewamy kolorami!

 

NAJLEPSZY WETERYNARZ DLA ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH NA ŚLĄSKU

ul. Jana Pawła II 59, 41-943 Piekary Śląskie

 

TELEFON: 604 915 797

 

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu Dog-torek na Śląsku, gdzie specjalizujemy się w pełnej diagnostyce oraz leczeniu zwierząt egzotycznych. Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie kolorowych jaszczurek, spokojnych żółwi i innych niezwykłych pupili. 

 

Zwierzęta egzotyczne wymagają szczególnej uwagi i specjalistycznej opieki. W naszym gabinecie korzystamy z zaawansowanego sprzętu diagnostycznego, który pozwala nam skutecznie diagnozować i leczyć różnorodne schorzenia u gadów, płazów i innych egzotycznych podopiecznych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rutynowej wizyty kontrolnej, czy też pilnej pomocy w sytuacji nagłej – jesteśmy tu dla Ciebie i Twojego nietypowego pupila. Zadzwoń i umów się na wizytę już dziś!

Zapraszamy serdecznie do naszego gabinetu w Piekarach Śląskich na konsultacje dotyczące hodowli oraz opieki nad wężami, jaszczurkami, żółwiami i innymi egzotycznymi zwierzętami. Nasz zespół doświadczonych weterynarzy specjalizuje się w opiece nad zwierzętami egzotycznymi, posiadamy wiedzę oraz zaawansowany sprzęt, aby sprostać unikalnym potrzebom każdego nietypowego pupila.

 

Podczas konsultacji odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące pielęgnacji, żywienia, warunków życia oraz wszelkich aspektów związanych z posiadaniem zwierząt egzotycznych. Nie zwlekaj, dbaj o zdrowie swojego pupila i umów się na wizytę już dziś – resztą zajmiemy się my!

 

Diagnostyka i leczenie zwierząt egzotycznych na Śląsku
 

Świadczymy pełny pakiet usług diagnostycznych, skierowanych do posiadaczy zwierząt egzotycznych - węży, żółwi, jaszczurek oraz innych gatunków gadów i płazów. Jako jedni z nielicznych na terenie Śląska i okolic posiadamy najnowocześniejszy sprzęt i kadrę, złożoną z najlepszych weterynarzy zwierząt egzotycznych. Do jak najszybszego i najdokładniejszego zdiagnozowania twojego pupila skorzystamy między innymi z następujących metod:

 

  • badania obrazowe USG i RTG
  • badania krwi – biochemia, morfologia, jonometria
  • badania moczu
  • badania kału
  • cytologia
  • endoskopia
  • patomorfologia

 

Leczenie zwierząt egzotycznych na Śląsku - zakres usług

 

Skutecznie leczymy wszystkie gatunki zwierząt egzotycznych, także te pochodzące z zagranicy. Za sprawą wykształconej kadry weterynarzy zwierząt egzotycznych.

 

Dodatkowo, zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne, abyś mógł jak najlepiej zadbać o swojego zwierzaka. Nasz zespół weterynarzy służy doradztwem w kwestiach związanych z opieką nad zwierzęciem zarówno w okresie rekonwalescencji, jak i po pełnym wyleczeniu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania dotyczące hodowli, żywienia, zachowań oraz innych aspektów związanych z opieką nad zwierzęciem egzotycznym. Naszym celem jest wspieranie Ciebie w tworzeniu idealnych warunków dla Twojego pupila, które z pewnością doceni swoim własnym, niepowtarzalnym sposobem.

GODZINY OTWARCIA GABINETU:

 

poniedziałek - piątek:

08:00-21:00

sobota

09:00-16:00

niedziela

(dyżur egzotyczny)

10:00-14:00

GABINET WETERYNARYJNY DOG-TOREK
UL. JANA PAWŁA II 59, PIEKARY ŚLĄSKIE

GODZINY OTWARCIA GABINETU:

 

poniedziałek - piątek:

07:00-21:00

sobota

09:00-17:00

niedziela

09:00- do ostatniego pacjenta

GABINET WETERYNARYJNY PLUTO
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

POGOTOWIE WETERYNARYJNE 24/7
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

PROJEKT I REALIZACJA SPECTRUM MARKETING | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023