GABINET WETERYNARYJNY PLUTO

UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

GABINET WETERYNARYJNY DOG-TOREK

UL. JANA PAWŁA II 59, PIEKARY ŚLĄSKIE

Nefrologia zwierzęca

 

PLUTO - WETERYNARZ W RADZIONKOWIE

ul. ks. Knosały 61A, Radzionków

 

TELEFON: 690 606 241

 

W gabinecie weterynaryjnym Pluto w Radzionkowie zajmujemy się kompleksowo diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób nerek zwierząt domowych. Nasi weterynarze pomagają rozpoznać schorzenia tych organów oraz ewentualne nieprawidłowości w obrębie ich funkcjonowania. Zalecając odpowiednią metodę leczenia, chronią zwierzęta przed poważnymi konsekwencjami tych zaburzeń. Tym samym pozwalają zabezpieczyć czworonogi przed uszkodzeniem innych organów wewnętrznych.

Objawy choroby nerek i układu moczowego u zwierząt
 

Podobnie jak u ludzi, także i u zwierząt nerki odgrywają bardzo ważną rolę. Oczyszczają krew z toksycznych produktów przemiany materii. Warto także wiedzieć, że ich praca wpływa na inne organy w obrębie wielu układów.

 

Zasadniczo istnieją dwie przesłanki do konsultacji nefrologicznej – niepokojące symptomy oraz patologie wykryte podczas badań profilaktycznych. Wśród najczęściej występujących objawów, które zwiastują nieprawidłowości w funkcjonowaniu nerek, zalicza się:

 

  • wymioty
  • apatię
  • brak apetytu
  • zapach mocznika w wydychanym powietrzu
  • zapalenie dziąseł
  • bladość błon śluzowych
     

Diagnostyka chorób nerek u psa i kota w naszych gabinetach
 

W celu uzyskania pełnej diagnostyki nefrologicznej wykonujemy szereg badań i testów. W naszej pracowni przeprowadzamy badania laboratoryjne zwierząt (w tym morfologię, biochemię, jonometrię krwi, badania moczu, posiew bakteriologiczny i mikologiczny), badania obrazowe zwierząt (m.in. USG i RTG) oraz badania histopatologiczne (cytologiczne i patomorfologiczne).

 

Jak dbać o zwierzęta z chorobami nerek?
 

Warto pamiętać, że jeśli opiekujemy się psem lub kotem z wykrytymi nieprawidłowościami nefrologicznymi, prócz odpowiedniej diety należy regularnie poddawać zwierzęta badaniom krwi i moczu, USG oraz pomiarom ciśnienia. Każde z tych zaleceń wykonasz w naszym gabinecie Dog-torek w Piekarach Śląskich na Śląsku. Zachęcamy do kontaktu!

ZADZWOŃ DO NAS:

690 606 241

ODWIEDŹ NAS:

UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

[sprawdź jak dojechać]

Administratorem danych osobowych jest Pluto Gabinet Weterynaryjny Aleksandra Rożeńska, ks. Knosały 61A, 41-922 Radzionków, NIP: 4980127035. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, na Twoje żądanie, w celu dokonania odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy oraz realizacji usług będą przetwarzane do zakończenia umowy o świadczenie usług z Administratorem oraz czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia  odpowiedź na zapytanie. Pozostałe zasady przetwarzania danych określa Polityka prywatności.

Imię
Nazwisko
Twój telefon:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie lub przez formularz.

GODZINY OTWARCIA GABINETU:

 

poniedziałek - piątek:

08:00-21:00

sobota

09:00-16:00

niedziela

(dyżur egzotyczny)

10:00-14:00

GABINET WETERYNARYJNY DOG-TOREK
UL. JANA PAWŁA II 59, PIEKARY ŚLĄSKIE

GODZINY OTWARCIA GABINETU:

 

poniedziałek - piątek:

07:00-21:00

sobota

09:00-17:00

niedziela

09:00- do ostatniego pacjenta

GABINET WETERYNARYJNY PLUTO
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

POGOTOWIE WETERYNARYJNE 24/7
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

PROJEKT I REALIZACJA SPECTRUM MARKETING | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023