GABINET WETERYNARYJNY PLUTO

UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

GABINET WETERYNARYJNY DOG-TOREK

UL. JANA PAWŁA II 59, PIEKARY ŚLĄSKIE

Okulistyka zwierzęca

 

DOG-TOREK - WETERYNARZ W PIEKARACH ŚLĄSKICH

ul. Jana Pawła II 59, 41-943 Piekary Śląskie

 

TELEFON: 604 915 797

 

Twój pupil często trze i mruży oczy, łzawi, wpada na rozmaite przeszkody i ze znacznie mniejszą chęcią wychodzi na spacery? A może zaobserwowałeś u niego niepokojące zacieki w kącikach oczu, zaczerwienienie lub światłowstręt? To objawy, których nie powinieneś bagatelizować – mogą świadczyć o tym, że twój zwierzak zmaga się ze schorzeniem lub urazem narządu wzroku. W takich sytuacjach należy, jak najszybciej udać się do weterynarza, który rzetelnie przebada twojego pupila i w razie potrzeby wdroży odpowiednie leczenie. Pamiętaj – im szybciej zgłosisz się do specjalisty, tym większa szansa na wyleczenie zwierzaka.

Schorzenia narządu wzroku u zwierząt

 

Wśród schorzeń narządu wzroku u zwierząt możemy wymienić m.in.:

 

  • urazy mechaniczne, które występują nagle – przykładowo w wyniku dostania się ciała obcego do oka albo rozcięcia powieki podczas starcia z innymi zwierzakiem lub wypadku,
  • infekcje o podłożu wirusowym, bakteryjnym lub alergicznym (np. zapalenie spojówek),
  • choroby związane z innymi schorzeniami oczu (np. jaskra),
  • schorzenia wynikające z wieku zwierzęcia (np. zaćma starcza),
  • choroby wrodzone (np. skórzak, entropium).
     

Profesjonalna opieka okulistyczna dla zwierząt na Śląsku!
 

Niezależnie od źródła i rodzaju schorzenia każde z nich będzie znacząco wpływać na komfort twojego pupila. Co ważne, niektóre z nich nieleczone mogą prowadzić do pogorszenia wzroku, a nawet jego utraty.

 

Jeśli zaobserwowałeś niepokojące symptomy, które mogą świadczyć o chorobie oczu twojego zwierzaka, serdecznie zapraszamy cię do naszego gabinetu Dog-torek w Piekarach Śląskich. Twoim pupilem należycie zaopiekuje się lekarz weterynarii Anna Rusek, specjalizująca się w okulistyce psów i kotów. Precyzyjnie zdiagnozuje konkretne schorzenie, a następnie rozpocznie jego leczenie (zachowawcze lub w razie potrzeby operacyjne).

 

Okulistyka dla zwierząt na Śląsku - usługi
 

W zakres usług świadczonych w ramach okulistyki zwierząt w naszych gabinetach wchodzi pełne badanie okulistyczne, które pozwala specjaliście na zdiagnozowanie schorzenia. W jego ramach nasz lekarz wykonuje bezbolesne badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego, które nie wymaga znieczulenia (badanie jest przeprowadzane za pomocą tonometru indukcyjnego). Dodatkowo przeprowadza pomiar produkcji łez, badanie przedniego odcinka oka (za pomocą lampy szczelinowej) i tylnego odcinka oka (za pomocą oftalmoskopii pośredniej oraz bezpośredniej).

Aby skutecznie wyleczyć wszelkiego rodzaju infekcje i schorzenia, w naszych gabinetach wykonujemy zarówno farmakologiczne, jak i chirurgiczne leczenie wad wzroku zwierząt. Każde z nich przeprowadzane jest z najwyższą troską o komfort i bezpieczeństwo pupila. Zapraszamy!

ZADZWOŃ DO NAS:

604 915 797

ODWIEDŹ NAS:

UL. JANA PAWŁA II 59, PIEKARY ŚLĄSKIE

[sprawdź jak dojechać]

Administratorem danych osobowych jest Pluto Gabinet Weterynaryjny Aleksandra Rożeńska, ks. Knosały 61A, 41-922 Radzionków, NIP: 4980127035. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, na Twoje żądanie, w celu dokonania odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy oraz realizacji usług będą przetwarzane do zakończenia umowy o świadczenie usług z Administratorem oraz czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia  odpowiedź na zapytanie. Pozostałe zasady przetwarzania danych określa Polityka prywatności.

Imię
Nazwisko
Twój telefon:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie lub przez formularz.

GODZINY OTWARCIA GABINETU:

 

poniedziałek - piątek:

08:00-21:00

sobota

09:00-16:00

niedziela

(dyżur egzotyczny)

10:00-14:00

GABINET WETERYNARYJNY DOG-TOREK
UL. JANA PAWŁA II 59, PIEKARY ŚLĄSKIE

GODZINY OTWARCIA GABINETU:

 

poniedziałek - piątek:

07:00-21:00

sobota

09:00-17:00

niedziela

09:00- do ostatniego pacjenta

GABINET WETERYNARYJNY PLUTO
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

POGOTOWIE WETERYNARYJNE 24/7
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

PROJEKT I REALIZACJA SPECTRUM MARKETING | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023