GABINET WETERYNARYJNY PLUTO

UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

GABINET WETERYNARYJNY DOG-TOREK

UL. JANA PAWŁA II 59, PIEKARY ŚLĄSKIE

Kilka słów o DOG-TORKU w Piekarach Śląskich

 

ADRES:

ul. Jana Pawła II 59, 41-943 Piekary Śląskie

 

TELEFON: 604 915 797

 

Jesteśmy zespołem ludzi kochających zwierzęta. To one są naszą misją i dla nich został stworzony nasz gabinet weterynaryjny Dog-torek w Piekarach Śląskich. W ramach prowadzonej działalności weterynaryjnej oferujemy szeroki zakres usług o jak najwyższej jakości. Połączenie wiedzy, doświadczenia, umiejętności pracy z najnowocześniejszymi technologiami i oczywiście miłości do zwierząt, pozwala nam osiągać doskonałe rezultaty.

Dbamy, aby wizyty w naszej klinice odbywały się w przyjaznej atmosferze, zarówno dla Państwa – naszych klientów jak i dla zwierząt – naszych Pacjentów. Zapraszamy pacjentów z Piekar Śląskich, Bytomia, Tarnowskich Gór i okolic.

 

4 argumenty, dlaczego warto korzystać z naszego gabinetu weterynaryjnego:
 

  1. Doświadczony personel - leczymy zwierzęta według najnowszych standardów weterynaryjnych i zapewniamy dostęp do najskuteczniejszych terapii.
  2. Kompleksowe leczenie - każdorazowo rozpoczynamy od kompleksowej diagnostyki, a następnie omawiamy wszystkie dostępne rozwiązania w zakresie leczenia.
  3. Domowa atmosfera - dbamy o miłą atmosferę. W trosce o zwierzęta, staramy się ograniczyć stres i ból związany z wizytą u weterynarza.
  4. Dogodne terminy - dokładamy starań, aby maksymalnie skrócić czas od momentu rejestracji do właściwego zabiegu. W nagłych przypadkach jesteśmy do dyspozycji 24 h/dobę.

 

Ratujemy bezdomne psy i koty z Piekar Śląskich i okolicy
 

Kochamy zwierzęta i nie pozostawiamy ich bez opieki. Szczególną troską otaczamy bezdomne psy i koty, które trafiają do nas z serdecznych rąk Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Radzionkowie. Po wyleczeniu nasze koty spotkasz w Kocim Gościńcu w Bytomiu, gdzie szukają kochającego domu. Dumnie umilają czas odwiedzającym i doskonale sprawdzają się w roli gospodarzy kociej kawiarni.

GODZINY OTWARCIA GABINETU:

 

poniedziałek - piątek:

08:00-21:00

sobota

09:00-16:00

niedziela

(dyżur egzotyczny)

10:00-14:00

GABINET WETERYNARYJNY DOG-TOREK
UL. JANA PAWŁA II 59, PIEKARY ŚLĄSKIE

GODZINY OTWARCIA GABINETU:

 

poniedziałek - piątek:

07:00-21:00

sobota

09:00-17:00

niedziela

09:00- do ostatniego pacjenta

GABINET WETERYNARYJNY PLUTO
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

POGOTOWIE WETERYNARYJNE 24/7
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

PROJEKT I REALIZACJA SPECTRUM MARKETING | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023